ТУТ У НАС КОНКУРЕНТИ ЗАВЕЛИСЯ…​

Мало того, що безцеремонно рейдернули назву, яку ми використовуємо десятки (sic!) років і на своєму сайті, і в соцмережах — у Фейсбуці, у Твіттері, у Телеґрамі, — так їм ще захотілося, щоб ми їх ще й прорекламували.

Ось що якась Софія Кошин (профіль закритий), щойно ставши учасником нашої групи, запропонувала для розміщення:

Невже ліньки було поцікавитися, чи, часом, хтось не використовує уже назву? Чи це свідоме використання чужого?

Дії Софії Кошин дуже нагадують нам поширену в Україні брудну технолоґію під час виборів висувати кандидатами осіб із однаковими прізвищами, щоб зіпсувати передвиборчу кампанію якомусь кандидатові.

Мабуть же, з цієї причини С. Кошин закрила свій профіль у Фейсбуці, наче вона живе на окупованій Росією території, а не у вільному світі.

До відома цікавих: Україна Інк свого часу створила цілу мережу української присутності в інтернеті: Український Вашингтон, Українські Сполучені Штати, Українська Вірджінія і т.д. пр кожному штату та великих містах (ми мали 75 сторінок).

На жаль, компанія, на базі якої ми це зробили (це було до появи соцмереж), перейшла на комерційну основу, і для нас стало накладно утримувати ті сторінки. Тому ми відмовилися від них, залишивши за собою лише Український Вашингтон, оскільки Україна Інк базується у Великому Впшингтоні.

З появою соцмереж, зокрема, Фейсбуку, колишні учасники наших сторінок започаткували українські сторінки і групи, прив‘язані до відповідних штатів і міст США.

Leave a Reply

%d bloggers like this: