MEEST-AMERICA’S MANIPULATION & LIES​ | МАНІПУЛЯЦІЯ І БРЕХНЯ ВІД ФІРМИ МІСТ-АМЕРИКА

ENG | УКР

MEEST-AMERICA’S MANIPULATION & LIES

We hoped that by informing Meest-America about Ukraina, Ink shipping services discontinuation we have turned over the page in our business history.

The letter with reasons of Ukraina, Inc termination of cooperation was emailed to Meest-America Company General Manager Iurii Lisovskyi on Thursday, December 8th, 2022, at 17:45, along with the announcement published on this site.

Unfortunately, it didn’t stop there. Instead, on Friday, December 9th, 2022, at 17:57, Meest-America sent out to our customers the following text message:

«Dear Meest America Customer!
on behalf of Meest America we inform you that we are terminating cooperation with the UKRAINA INC Agent (Volodymyr Ivanenko) in Washington DC.

more information here:
https://us.meest.com/vi-terminating-cooperation

If you need to send a parcel, you can arrange it online via Meest Portal».

When you open the link, you can read that Meest-America is terminating cooperation with Ukraina, Inc “due to the growing number of customer complaints”:

«Terminating Cooperation

Dear Customers, Good Day!

Greetings to everyone on the upcoming holidays!
May the wonderful winter holidays bring peace, calm and harmony to you and your families.

We would like to inform you that due to the growing number of customer complaints, we are terminating cooperation with the UKRAINA INC Agent (Volodymyr Ivanenko) in Washington DC.»

As you can see, this is nothing else but manipulation and lies. As any business, Ukraina, Inc was in situations of customer complaints, but those complaints have nothing to do with this termination of our cooperation with Meest Corporation.

The real reason that prompted us to terminate cooperation with Meest Corporation is described in more detail here:

Meest Corporation activities optimization leads to the fact that the company has taken up the destruction of its agent network, which is already evident from the fact that the cost of forwarding services with the participation of agents will be twice as much as with the participation of FedEx or UPS. Here is an example from the Meest’s own calculator sent to us by someone who paid attention to it:

* * *

МАНІПУЛЯЦІЯ І БРЕХНЯ ВІД ФІРМИ МІСТ-АМЕРИКА

Ми сподівалися, що, повідомивши Meest-America про припинення Україною, Інк надання послуг з доставки пакунків, ми перегорнули сторінку в історії нашого бізнесу.

У четвер, 8 грудня 2022 року, о 17:45 на адресу генерального менеджера компанії «Міст-Америка» Юрія Лісовського було надіслано лист із зазначенням причин припинення співпраці України, Інк разом із інформацією, опублікованою на цьому сайті:

На жаль, це не зупинилося на цьому. Натомість у п’ятницю, 9 грудня 2022 року, о 12:09 компанія Міст-Америка надіслала своїм клієнтам таке текстове повідомлення:

«Шановний Клієнт Meest America.
Від імені компанії ми інформуємо про припинення співпраці з агентом UKRAINA INC (Володимир Іваненко) у Washington DC.

деталі тут:
https://us.meest.com/uk/vi-terminating-cooperation

Ящо Вам терміново потрібно відправити посилку, Ви можете оформити її на Meest Portal».

Перейшовши за посиланням, можна прочитати, що Meest-America припиняє співпрацю з Ukraina, Inc «у зв’язку із зростанням кількості скарг клієнтів»:

«Припинення співробітництва

Доброго дня, шановні Клієнти!

Вітаємо всіх з прийдешніми святами!
Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду Вам та Вашим родинам.

Хочемо повідомити Вам, що у зв’язку із зростанням кількості скарг клієнтів, ми припиняємо співпрацю із агентом UKRAINA INC (Володимир Іваненко) у Washington DC».

Як бачите, це ніщо інше, як маніпуляції та брехня. Як і в будь-якому іншому бізнесі, Україна, Інк була в ситуації зі скаргами клієнтів, але ці скарги не мають нічого спільного з припиненням нашої співпраці з корпорацією «Міст».

Справжня причина, що спонукала нас до припинення співпраці з фірмою «Міст» докладніше описана тут:

Оптимізація діяльності фірми «Міст» веде до того, що фірма взялася за руйнування аґентської мережі, що вже зараз видно з того, що вартість пересилкових послуг за участю агентів буде удвічі більшою, ніж за участю FedEx або UPS. Ось приклад із калькулятора «Моста», надісланий нам особою, яка звернула на це увагу:


З відгуків наших клієнтів:

Оксана Янкова: Дуже жаль. У будь-якому випадку дуже вдячна вам, що ви завжди допомагали з посилками!

Олена Сиваченко Шарек: Хочу подякувати вам за довгі роки співпраці. Ви чудова людина і багато років допомагали нам. Нехай щастить вам у майбутньому, крепкого здоров’я і всіх благ! З великою повагою і вдячністю.

Наталя Кормелюк: Мене дуже засмутили останні рішення Мосту перейти на виключний спосіб транзакцій щодо пересилки пачок в Україну. Нема нічого проти дитжиталізаціі, але чому лише один метод а зберігати письмовий, як і цифровий.
На це багато підстав чому зберігати.

Перше. Чи значить, що лише ті, хто має доступ до комп‘ютера, може надсилати пачки. Велике припущення внесено фірмою.
Чи знають, хто найбільш надсилає по віку? Хіба не люди понад 50 років, в кого родина! Чи ті особи володіють вільно комп’ютером або телефоном і мають принтери? Значить, ці люди відпадають від загальної кількості осіб, хто надсилатимуть і оплачують пачки! Пригадую, оплачують пачки ті, хто висилає.

Колом зменшуються агенти в доколішних місцях, значить, висилати іншим методом, що піднесе кошти пересилки. Коли дорожче платити за пересилку, значить, менше укласти у пачку для тих, кому висилається.

Чи правління Мосту розуміє час, коли вносять ці зміни. Було б жалко почути на Українському відкритому Прямому ефірі, що саме коли в Україні найбільша потреба у населенню, управа «Міст» ускладнює свою систему для ускладнення пересилок, що додасть до зменшення посилок! Як це вражатиме на Міст в Україні, українська фірма, коли чужі намагаються якнайбільше допомагати Україні! Чи це уважати наживанням на війні?

Друга причина цього питання в тому, що я недавно дізналась, що ціна пачок до республік як Айзербайжан, яка у близькому зв‘язку з Москвою, коштує як попередньо на свої ціни, де всі ціни пачок в Україну піднесено до $1.39 на фунт і доставка?

Знова питання чи це не заробляння на війні? Чи не розуміє Управа Мосту, що пересилки через Федекс ще повищує оплату і це знова зменшує можливості для висиланням посилок.

Розумію, що це не 1990-й, коли люди, котрі брались за це діло, єднали і бізнесові справи із альтруїстичними справами, тому випрацювано громадську мережу і працювали з громадою.

Шкода. Дуже шкода, що набраний вузький погляд сьогодні Мостом в час важливого моменту війни в Україні, тому що це нашкодить тій позитивній репутації, яку Міст розгорнув, і нашкодить саме тим людям, які найбільше потребують такі бізнеси.

* * *

Відгуки про роботу фірми «Міст» можна знайти в коментарях, перейшовши на ФБ сторінку Meest в Україні.

Поінформовані люди, які надіслали нам це посилання, пишуть, що це — проблема не нинішнього часу: «Такі коментарі були кілька років до війни».

Leave a Reply

%d bloggers like this: