Посилкові послуги в Окрузі Колумбія, Мериленді й Вірджінії

Україна, Інк пропонує послуги із пересилки посилок з околиць столиці США Вашинґтону в Україну, Азербайджан, Бєларусь, Вірменію, Грузію, Естонію, Казахстан, Киргизстан, Латвію, Литву, Молдову, Росію та Узбекистан.

За наступним посиланням ви можете перейти на веб-сайт компанії ​​​​​​​​​​​​Meest America, Inc, де ви знайдете тарифи, вимоги до посилок та іншу інформацію, яку вам треба знати.

Щоб довідатися про ціни на послуги у відповідну країну, натисність на її назву тут: Україну, Азербайджан, Бєларусь, Вірменію, Грузію, Естонію, Казахстан, Киргизстан, Латвію, Литву, Молдову, Росію та Узбекистан

Також там ви знайдете калькулятор, за допомогою якого ви можете визначити приблизну вартість пересилки вашого пакунка. 

Як скористатися нашими послугами

​Прийом посилок здійснюється по
вівторках, середах і суботах
тільки за попереднім записом
від 18:00 до 20:00 за адресою:
Acorn Storage Unit 582,
13813 Connecticut Ave.,
Silver Spring, MD 20906

Наш склад номер #582 знаходиться в лівому крилі будинку і має вихід прямо на паркування (ближче до автобусної зупинки). Приблизно над нашими дверима ви можете бачити знак магазину Tuesday Morning
На місце нашого складу вказує кут нашого лоґо

Просимо додержувати такого порядку:

1. Уважно ознайомтеся з інформацією на цій сторінці, а також на сайті фірми “Міст”, де ви можете знайти інформацію про тарифи й особливості відправки пакунків у країну, яка вас цікавить (це дуже важливо у нинішніх обставинах).

2. Щоб записатися. на здачу посилок, будь ласка, завчасно текстом на тел. 240-432-3307 повідомте день, коли ви хотіли б привезти пакункі, вказавши ваші ім’я та прізвище. У відповідь вам буде повідомлено, в який час є вільне вікно.   

3. З метою уникнення скупчення людей біля складу не відкладайте здачу посилок на останній день, а робіть це якомога раніше – в міру готовності пакунка/пакунків.

4. Приїзджайте на чітко визначений для вас час: 18:00, 18:20, 18:40, 19:00, 19:20, 19:40. 

5. Приготуйте списки вкладеного в посилки для прискорення заповнення митної декларації. Бланки декларацій вам буде видано агентом.

6.Використовуйте маски чи бандани, додержуйте відстані та інші вимоги індивідуального захисту, пов’язані із пандемією коронавірусу. Чітко виконуйте інші прохання та настанови.   

Приймаємо всі види оплати: готівку, чеки, кредитні/дебітні картки (використання картки додає 3.9% як плату за банківські послуги)

Забір пакунків із дому й офісу

Забір посилок із дому або офісу здійснюється у випадках, тобто коли ви фізично не можете привезти їх на наш склад самі.

Ваші посилки мають бути готові до відправлення, і їх оформлення проводитиметься на вулиці біля машини агента.

Щоб призначити забір посилок, будь ласка, надайте таку інформацію:

  • своє повне ім’я та фізичну адресу, з якої треба забрати посилку;
  • ваша доступність за цією адресою (дні та години) протягом днів тижня.

Ви можете замовити забір посилок текстом на вказаний вище номер телефону.

Агент попередить вас про час приїзду, коли буде в дорозі до вашого місця.​

Плата за збір обчислюється: $2/миля від складу (13813 Connecticut Ave., Silver Spring, MD 20906) до місця забору.  Мінімальна плата 25 доларів.

Уподобайте нашу сторінку на  Facebook, щоб отримувати сповіщення про оновлення.

Знайдіть нас на Telegram і підпишіться, щоб бути в курсі справ.

Застереження

Користуючись посилковими послугами України, Інк, просимо мати на увазі наступне:

  1. Україна, Інк не є функціональним підрозділом фірми «Міст», а її власник та працівники не є співробітниками фірми «Міст», а отже — не несуть відповідальності за дії фірми «Міст» та її співробітників.
  1. Україна, Інк є агентом компанії «Міст», і наші функції зводяться виключно до того, щоб прийняти від вас пакунок/пакунки, забезпечити їх зберігання на нашому складі й передати зібрані пакунки водіям вантажівки фірми «Міст», коли вони приїжджають забрати вантаж.
  1. Україна, Інк з цією метою формує графік прийому посилок, зручний для більшості клієнтів, і здійснює виїзди для забору посилок з дому або офісу відправника у зручний для відправника і на взаємовигідних умовах. Розширення графіку прийому посилок можливе лише за однієї умови — збільшення кількості відправників і пакунків. 
  1. Україна, Інк не впливає на частоту забору зібраних пакунків фірмою «Міст», не формує графік виїздів вантажівки фірми «Міст» і тому не виставляє цей графік на своєму сайті, а отже не вступає в обговорення цієї теми з клієнтами.
  1. Україна, Інк не несе жодної відповідальності за збереженість, затримки у пересуванні та у доставці пакунків, переданих через водіїв у розпорядження фірми «Міст», у країнах їхнього призначення, а відстак не обговорює ці питання з відправниками.
  1. Україна, Інк не відстежує пересування посилок, які вже відправлено в країни призначення. Якщо ви не можете відстежити статус вашого пакунка на сайті фірми «Міст», телефонуйте до офісу «Міст—Америка» за телефоном: 1-800-288-9949. Туди ж звертайтеся і з усіх інших питань, які виходять за межі компетентності України, Інк як агента фірми «Міст», означеної в пункті 2.

Особливе застереження для представників російської діаспори та проросійсних членів інших етнічних громад:

А. Україна, Інк є українсько-американською компанією, яка підтримує Україну у її спротиві Росії як агресорові. Ми працюємо в умовах санкцій США проти РФ, але приймаємо посилки на Росію й посилки проросійськи налаштованих клієнтів в інші країни на теренах колишнього СРСР, серед яких трапляються досить агресивні особи, які демонструють свою нетолерантність і неповагу. У разі неадекватної поведінки проросійськи налаштованих клієнтів ми залишаємо за собою право відмовити їм у наданні послуг.

Б. Якщо ви не підтримуєте Україну в її війні проти російської агресії, накладені на Росію санкції США й відчуваєте дискомфорт у спілкуванні з американськими українцями, які підтримують Україну та політику США щодо України та Росії, ви можете звернутися до іншого агента або безпосередньо до фірми «Міст—Америка». Ми з розумінням поставимося до вашого рішення.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Запитання й Відповіді

Нижче ми подаємо відповіді на запитання, які найчастіше задають нам наші клієнти

З. Скільки коштує переслати пакунок вагою 50 фунтів в Україну?

В.: Ви можете перейти на сайт компанії Міст-Америка, Інк, через надане вище посилання і знайти там тарифи та онлайновий калькулятор, за допомогою якого порахуєте вартість пересилки вашого пакунка до будь-якої країни, вказаної там. 

З.: Які домументи мені потрібно оформити, щоб відіслати мій пакунок?

В.: Вам треба буде заповнити митну декларацію, яку надасть вам агент.

З.: Що мені треба знати, якщо я висилаю АВІА пакунок?

В.: Перш за все, вам треба пам’ятати, що у ваш пакунок не можна класти нічого з того, що заборонено брати на борт літака. Вам також треба буде вказати номер документа, що засвідчує вашу особу, на вашій митній декларації. 

З.: Я намагаюся відстежити мій пакунок на сайті фірми “Міст”, але там немає інформації про статус посилки. Як я можу це з’ясувати?

В.: Якщо ви не бачите інформацію про статус вашої посилки на сайті фірми “Міст”, будь ласка, зателефонуйте на номер 1-800-288-9949 (цей номер показано на вашій копії митної декларації під адресою вебсайту). Співробітниця фірми “Міст” перевірить статус вашої посилки на внутрішньому сервері й відповість на всі ваші запитання.

З.: Як треба пакувати посилку, якщо я посилаю електровелосипед?

В.: Як будь-яку іншу посилку. Якщо ви не маєте коробки, в якій зазвичай продають такі вироби магазини, підберіть або зробіть самі картонну коробку відповідного розміру і запакуйте в неї велосипед.

З.: Чи можна вислати речі у звичайній валізі (чемодані)?

В.: Звичайно, можна, але безпечніше буде запакувати валізу у пластиковий мішок для смітя. Тоді валізу не доведеться викидати як використану тару, а можна буде продовжувати використовувати за призначенням.

З.: Як можна переслати посилку з України до США?

​В.: На це запитання є відповідь на сайті фірми “Міст”. Додаткове роз’яснення таке: якщо це приватна посилка, відправникові в Україні треба зв’язатися з “Міст-Експрес” (www.meest-express.com.ua) і замовити забір посилки. Якщо це комерційний вантаж, треба під’їхати до нашого складу й заповнити митну декларацію. 

​Одержану з України посилку “Міст” перешле вам через FedEx або привезе на наш склад, і тоді ми повідомимо вам, коли і як можна забрати пакунок.  

Ми можемо доставити посилку на вашу адресу на умовах, аналогічних заборові посилок з дому або офісу (див. вище).

З. Як можна замовити контейнер для пересилки громіздких речей або великої кількості пакунків?

В.: Щоб замовити контейнер, вам треба в писемній формі надати нам таку інформацію: для якого вантажу і якого розміру (20-футовий/10-тонний чи 40-футовий/20-тонний) контейнер вам потрібен, з якого міста в США і в яке місто країни призначення буде здійснювватися перевезення.

На основі одержаної інформації ми подамо заявку у фірму “Міст”. Упродовж тижня “Міст” знайде перевізника, у якого можна замовити контейнер і повідомить нам вартість послуг та умови завантаження контейнера. 

Зазвичай вартість контейнера коливається від $4,000 до $6,000. Контейнер буде подано за вказаною вами адресою у попередньо обумовлений день. Ви матимете дві години на завантаження контейнера без додаткової оплати. Якщо ви бажаєте, щоб контейтер залишили вам для завантаження, це коштуватиме вам $750 – $800 за добу.

Якщо ви не скористаєтеся запропонованою можливістю упродовж місяця, процедуру замовлення контейнера треба буде повторити, як описано вище.

З.: Коли є сенс замовляти контейнер?

В.: ​Контейнер є сенс замовляти, коли ви маєте намір перевозити великогабаритні речі: наприклад, концертний рояль, автомобіль, мебльові гарнітури тощо. Якщо ж ви маєте намір замовити контейнер для перевезення товарів, які можна пересилати у звичайних картонних посилках, і цих пакунків у вас набереться кілька десятків, замовляти контейнер немає сенсу. Вам дешевже буде переслати пакунки без контейнера.

З.: Я хочу купувати та відправляти товари зі Сполучених Штатів з вашою допомогою. Що я повинен зробити?

В.: 1. Коли купуєте товари у американських продавців з нашою допомогою, будь ласка, використовуйте нашу адресу так, як показано нижче:

     Your Full Name / Ukraina Inc 

Acorn Storage Unit 582

     13813 Connecticut Ave.

     Silver Spring, MD 20906

     Phone 1-240-432-3307

(Ваше ім’я важливо для нас, щоб ідентифікувати ваш пакунок. Ім’я Ukraina Inc важливе для ьенеджменту Acorn Storage.)

     2. Будь ласка, перешліть підтвердження продавців для вашого замовлення разом із номером відстеження FedEx, UPS або USPS на нашу електронну адресу: ukrainainc@yahoo.com.

3. Напишіть нам електронною поштою на вказану вище адресу таку інформацію:

— ваше повне ім’я, номер мобільного телефону та фізична адреса, куди ви хотіли б, щоб ми переслали ваш пакунок;

— повний перелік придбаних вами товарів та сплаченої суми (не кожен продавець включає цю інформацію у свої пакунки);

— як ви хочете відправити свій пакунок (ПОВІТРЯМ чи МОРЕМ), чи потребуєте додаткове страхування (якщо “Так”, то на яку суму; страхування на 60 доларів США включено; за додаткову страховку ви повинні заплатити 5% від суми, на яку ви хотіли б застрахувати ваш пакунок).

Якщо у нас будуть додаткові запитання, ми задамо їх перед тим, як надіслати вам рахунок.

Наш рахунок включатиме: вартість доставки; плату за консолідацію та зберігання (зазвичай ми беремо 10% від вартості пересилки); вартість упаковки (матеріали та праця) та комісійні фінансової установи за трансакцію (4,9%).

Ваші пакунки будуть відправлені разом із наступною відправкою після отримання вашого платежу.

Ми не відповідаємо на запитання, які стосуються інформації, яку можна знайти на цьому сайті або на сайті компанії “Міст-Америка”. Бережіть свій і наш час. Дякуємо за розуміння! 

Шипінґ консалтинґ

Вебсайти України Інк та фірми “Міст” вміщують всю інформацію, яку вам треба знати про посилкові послуги. Додаткову інформацію можна також знайти нижче у секції “Запитання й Відповіді”.

​Через те, що до нас звертаються люди, щоб обговорити питання, що виходять далеко за рамки агентських послуг з доставки пакетів, а деякі наші клієнти замість уважного ознайомлення з інформацією, доступною на нашому веб-сайті, а також на веб-сайті фірми Meest, втягують нас у тривалі спілкування по телефону, електронній пошті або текстовим повідомленням, ми впроваджуємо додаткову послугу на комерційній основі — шипінґ консалтинґ.

Вартість цієї послуги базується на стандартній ставці консалтингових послуг – $100/годину з виставленням рахунків за мінімальний 15-хвилинний час у сумі $25.

Будь ласка, будьте готові прийняти цю пропозицію, якщо вам доведеться обговорити виходи за рамки наявних послуг доставки або ви не бажаєте читати інформацію, доступну на веб-сайтах.

Цінуйте й бережіть свій і наш час. Або платіть за використання часу інших. 

Дякуємо за ваш бізнес та розуміння! 

Просимо мати на увазі, що автомашина фірми “Міст” забирає у нас зібрані пакунки кожен другий тиждень. Вам не треба орієнтуватися на ці дати. Тому не запитуйте нас про дату наступної відправки. Здавайте пакунки одразу, коли ви готові це зробити.

Leave a Reply

%d bloggers like this: