Консантинґ у справах США

Україна, Інк Консалтинґ пропонує широкий спектр консалтинґових послуг для українських політичних, урядових, ділових, науково-дослідних, освітніх та інших юридичних осіб та приватних осіб у справах США (урядові, політичні й громадські справи, наукові дослідження, освіта, бізнеси, культура, засоби масової інформації тощо).

Наші експерти мають багаторічний досвід у наданні консалтинґових послуг політикам і політичним партіям, державним та громадським інституціям і орґанізаціям, бізнесам та засобам масової інформації.

Ми спеціалізуємося на наданні консалтинґових послуг у справах Сполучених Штатів Америки для юридичних та фізичних осіб в Україні та українській діаспорі. Наші консалтинґові послуги базуються на результатах америкознавчих студій, які є одним із напрямів науково-дослідницької діяльності Українського Університету, і виражають українське бачення США.

Напрями наших фахових інтересів і експертиз: політичне й громадське життя США, федеральне урядування, урядування на рівні штатів та на місцевому рівні, наука та освіта, культурна сфера та ін.

Середовище, з яким ми працюємо в Україні, складають україноцентричні політики, урядовці, громадські організації, науково-дослідні й освітні заклади, науковці, ділові люди та інші представники українського суспільства, яких цікавить вивчення американського досвіду не з метою його механічного перенесення на терени України, а для глибшого розуміння проблем українського націєтворення й державотворення.

Ви можете звернутися до нас як до першоджерела консалтинґових та дорадчих послуг. Можливо, краще почати використовувати наші послуги як другу думку.

Будь ласка, напишість нам на адресу ukrainainc@yahoo.com.